Apmokėjimo ir siuntų pristatymo sąlygos

Pinigų grąžinimas ir sutarties nutraukimas

Pinigų grąžinimas už įsigytą, tačiau nepatikusią arba lūkesčių nepatenkinusią paslaugą, nevykdomas. Tai reiškia, kad gavus mitybos planą, e-knygą ar įrašą paslauga yra laikoma pilnai suteikta ir pinigų grąžinimas nėra galimas. Tačiau kiekvienu atveju, gavus raštišką prašymą dėl pinigų grąžinimo, sprendžiame individualiai. Prašymas turi būti pateiktas ne vėliau, kaip per 7 darbo dienas po paslaugos įvykdymo. Prie prašymo turi būti užpildyta pinigų grąžinimo forma – anketa, joje nurodoma, kodėl atsisakoma paslaugos. Atšaukus paslaugų teikimą ir/ar iš esmės pakeitus jų teikimo sąlygas UAB „Slaptomanė“ padarys visos sumos grąžinimą į tą pačią sąskaitą, iš kurios buvo įvykdytas mokėjimas per 10 darbo dienų. Jei už užsakymą sumokėta suma yra per maža, nepaisant priežasčių dėl kurių taip atsitiko, UAB „Slaptomanė“ turi teisę atsisakyti suteikti Paslaugas, panaikinti užsakymą ir grąžinti asmeniui jo sumokėtą sumą. Jei už užsakymą sumokėta per daug, Bendrovė asmens prašymu grąžina asmeniui pinigų sumą, kuri viršijo reikiamą sumokėti sumą. Tuo atveju, kai UAB „Slaptomanė“ asmuo yra pateikęs savo banko ir sąskaitos rekvizitus, UAB „Slaptomanė“ turi teisę šią sumą grąžinti asmeniui ir nesulaukusi jo prašymo.

Dovanų kuponas

Dovanų kuponas galioja 3 mėnesių nuo jo įsigijimo dienos, nebent dovanų kupone nurodyta kitaip. Dovanų kupono galiojimo terminas nurodytas ant Dovanų kupono, nepanaudota Dovanų kupono vertės dalis negrąžinama. Vienu Dovanų kuponu mokėti galima tik vieną kartą, po to kuponas anuliuojamas. Atsižvelgiant į tai, pirkdamas Dovanų kuponą, asmuo sutinka su jame nurodytomis sąlygomis, jog kuponas yra negrąžinamas, taip pat ir su nurodytu jo galiojimo terminu, todėl Dovanų kupono turėtojui praleidus jame nurodytą terminą, paslaugų teikėjo prievolė pasibaigia. Tokiu atveju UAB „Slaptomanė“ gali (bet neprivalo) pratęsti galiojimo terminą tik geranoriškai susitarus. Pirkėjas, įsigydamas Dovanų kuponą, patvirtina, jog susipažino ir sutinka su Dovanų kupono įsigijimo ir naudojimo taisyklėmis. UAB „Slaptomanė“ pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti Dovanų kupono naudojimo taisykles, kurios įsigalioja nuo jų paskelbimo interneto svetainėje slaptomane.lt, tačiau Vartotojui taikomos Dovanų kupono įsigijimo metu galiojusios taisyklės. Dovanų kuponas negali būti grąžinamas, pratęsiamas, keičiamas į naują (pametus ar kitaip praradus) ar keičiamas į grynuosius pinigus, išskyrus pirkėjo teisę atsisakyti nuotoliniu būdu įsigyto Dovanų kupono (t.y. Dovanų kupono pirkimo sutarties) per 14 dienų nuo jo įsigijimo dienos, jei paslauga per tą laiką nėra užregistruota ar suteikta. Dovanų kuponu negali būti apmokamas joks kitas dovanų kuponas.

Siuntų pristatymas Lietuvoje

Lietuvoje pristatome siuntas į LP Express arba Omniva paštomatus, pašto skyrius arba nurodytu adresu per Venipak kurjerius.

Lietuvoje siuntos pristatomos NEMOKAMAI, jei po pritaikytų nuolaidų krepšelio suma sudaro 55 EUR ir daugiau.

Siuntoms, kurių svoris iki 30 kg siuntimo kaina Lietuvoje – nuo 3 eur. iki 5,30 eur., kaina priklauso nuo pasirinkto pristatymo būdo.

Siuntos Lietuvoje pristatomos per 1-5 d.d.

90 proc. atvejų esant įprastoms visuomenės sąlygoms jos pristatomos per 2-3 d.d. Į paštomatus kurjerių tarnybos pristato ir šeštadieniais. Esant nepalankioms aplinkybėms siuntos gali vėluoti.

Mes bendradarbiaujame su kurjeriais, turime su jais sutartis, bet nuo to momento, kai atiduodame siuntas jiems, nebegalime reguliuoti siuntos kelio ir gauname tą pačią informaciją, kaip ir klientas, užsisakęs produktus. Mes galime tik padėti per savo kurjerių vadybininką pakoreguodami užsakymo informaciją – pvz., jeigu klientas užsakymo metu nurodė blogą buto nr. arba blogai įvedė savo tel. nr. Todėl užtrukus siuntai ar atsitikus kažkokiai kitai aplinkybei, dėl kurios negavote savo siuntos, jūs galite rašyti mums užklausą, kad padėtume atrasti siuntą, ir mes visada padėsime.

Mūsų komanda yra sąžiniga ir iš savo pusės visada padarome viską, kad klientas būtų laimingas ir patenkintas aptarnavimo kokybe. Retkarčiais pasitaiko klaidų, tad labai prašome jūsų supratimo, jas mes būtinai ištaisysime ir kompensuosime patirtą nuostolį. Tačiau jei viską iš savo pusės padarome teisingai, o klientas kalba su mumis necenzūrine, nepagarbia kalba, pasiliekame teisę užblokuoti negarbingai ir negražiai besielgiančių klientų profilius ir neparduoti savo prekių nepaaiškinant priežasties.

Primename, kad pagal LR įstatymus knygos nėra  grąžinama prekė, bet visus prašymus ir skundus nagrinėjame individualiai.

Siuntų pristatymas užsienyje

Savo prekes siunčiame į visas pasaulio šalis. Siuntas į užsienį Lietuvos Paštui perduodame antradieniais, trečiadieniais, ketvirtadieniais ir penktadieniais. Pristatymo terminas 3-14 darbo dienų.

Siuntų kainos apskaičiuojamos automatiškai nuo krepšelio svorio ir šalies. Kainos į užsienio šalis matomos svetainėje susidėjus produkciją į krepšelį ir pasirinkus siuntimo šalį.

Jei kyla klausimų ar nerandate siuntos kainos, rašykite užklausą el. paštu info@slaptomane.lt.

APMOKĖJIMAS

Atsiskaityti už interneto parduotuvėje slaptomane.lt įsigytas prekes galite:

  • naudodamiesi elektronine bankininkyste (paysera.lt sistema);
  • paypal platformoje slaptomane@gmail.com;
  • Slaptomanės e-dovanų kuponais;
  • GERA DOVANA kuponais*;
  • Bankiniu pavedimu iš betkurio banko, Perlas terminalo, pašto skyriaus; 

Neapmokėtas ar nepatvirtintas užsakymas aktyvuojamas apmokėjus užsakymą arba dėl mokėjimo susitarus individualiai.

Informacija pavedimui:

Gavėjo pavadinimas: UAB Slaptomanė
Gavėjo kodas: 304740652
Gavėjo sąskaita: LT467300010154501313

PVM Mokėtojo kodas: LT100011543019

Gavėjo bankas : SWED bankas, kodas 73000

SWIFT kodas HABALT22

Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti užsakymo numerį arba pavardę.

Jei mokėtojas kitas asmuo, mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti paslaugos gavėjo pavardę.