Dirbkime kartu

Mielai sutinku bendradarbiauti su tais prekių ar paslaugų ženklais, kurių produktus išbandžiau ir patikėjau jų nauda, bei kurie atitinka mano vertybes ir sveikos gyvensenos koncepciją.

 

Man priimtina tik nuoširdi reklama, kuri paremta mano asmenine patirtimi, todėl visada dalinuosi savais žodžiais ir atvira nuomone, išlikdama sąžininga su savo skaitytojais. Nepriimu jau sukurtų tekstų.

 

Galime bendradarbiauti šiais būdais:

Tapdama jūsų ženklo ambasadore ir šviesdama apie jūsų naudas ir išskirtinumus.

Įtraukdama jūsų prekę į savo kasdienybę bei komunikuodama apie jus savo socialiniuose tinkluose ar naujienlaiškiuose.

Kurdama kokybišką ir nuoširdų turinį jūsų prekės ženklo komunikacijai, integruojant norimus produktus.

Produktų integracija į mano kuriamus receptus, mitybos planus, apžvalgas ir pan.

*Galimi tiek trumpalaikiai, tiek ilgalaikiai bendradarbiavimai. Konkrečios sąlygos derinamos asmeniškai.

Mano pomėgiai ir vertybės

Sveika mityba, sveikata, gaminimas, receptai, aktyvus laisvalaikis, sportas, tvarumas, ekologiškumas, grožio procedūros ir priemonės, vaikai ir jų mityba.

Man svarbu

Visų pirma išbandyti Jūsų prekę ir tik tada įsitikinti jos teikiama nauda – prieš sutikdama kartu dirbti įvertinu, ar mūsų požiūris ir vertybės sutampa.

Jei manote, kad mūsų filosofija į sveiką gyvenseną sutinka, parašykite man. Taip pat galime susitikti kavos aptarti idėjas– aš gyvenu Palangoje, bet svečiuojuosi visoje Lietuvoje. Mielai norėčiau apie Jus išgirsti plačiau! Užpildykite šią užklausą ar susisiekite žemiau nurodytais kontaktais. Gavusi jūsų žinutę atsakysiu artimiausiu metu.

  Vardas
  El. paštas
  Žinutė

  Manimi pasitiki:

  Birštono mineraliniai vandenys (Ambasadorė Akvilė, Birutė, Vytautas), Barbora, Alma littera (didžiausia Lietuvos leidykla), Ekoplanet, C&D Style, Pranamat Lietuva, natūralūs vitaminai G&G, Clair de lune (produkcija kūdikiams ir vaikams), Hairtwo, Andraw (sveikuoliški desertai), Ramduva (leidykla), Vita Juwel Lietuva, Justinas Černiauskas (asmeninis sporto treneris), Gintarė Vainytė (fotografė), Pasimatuok jūrą ir Justė Zinkevičiūtė, Greta Girdžiūtė (makiažo meistrė), GetFit (sporto klubas Vilniuje), Lolo Kids, Leaf.lt, Vagilė ir kiti.

  Mano kontaktai

  modestassecretlt

  slaptomane.lt

  info@slaptomane.lt

  +370 61122335

   Įmonės rekvizitai

  UAB „Slaptomanė“
  PVM LT100011543019
  Į.k. 304740652
  Birutės g. 22-39, Klaipėda LT – 91187