IV vasaros sezonas!

TINKA VISAVALGIAMS | VEGETARAMS | VEGANAMS

Individualūs sveikos mitybos planai

Tinka norint sulieknėti, pagerinti sveikatą, padidinti energijos lygį, susitvarkyti su spuoguota veido oda ar tiesiog norint išmokti sveikai maitintis

Jau 10 metų dirbu sveikos mitybos srityje ir sėkmingai padedu klientams siekti asmeninių tikslų. Esu išleidusi 6 knygas – dvi iš jų tapo Lietuvos bestseleriais!

Individualūs sveikos mitybos planai

+ knyga dovanų!

Klientų rezultatai

Tūkstančiai mano klientų savo pokyčiais įrodė šios mitybos programos efektyvumą. Po mėnesio, net ir lengvai nukrypstant, svoris sumažėjo, gyvenimo kokybė pagerėjo: 

 • suaktyvėja limfos apykaita ir metabolizmas;
 • ženkliai sumažėja vandens bei riebalų perteklius kūne – sulieknėsite tiek, kiek sveika ir optimalu būtent Jums;
 • praeina potraukis saldumynams ir miltiniams gaminiams;
 • mažėja ar net išnyksta kaulų, sąnarių ir galvos skausmai;
 • gerėja kraujo ir kiti sveikatos rodikliai;
 • išmoksite maisto derinimo principų;
 • pagerėja odos būklė ir išvaizda;
 • susitvarko virškinimas;
 • gerėja miego kokybė;
 • atjaunėsite.

Savarbiausia – sugrįš ir sustiprės pasitikėjimas savimi, emocinė ramybė ir gyvybinės jėgos, atsiras nepaprastas lengvumas. Jūs atrasite naujus potyrius, skonius ir nenorėsite grįžti atgal.

10 metų darbo patirties ir daugiau nei

100+ sėkmės istorijų kiekvieną mėnesį

Menu image

Mūsų paslaugas vertinate 5 žvaigždutėmis!

Įsigiję šį mitybos planą gaunate

Nuotrauka
SPAUSDINTĄ KNYGELĘ

Galite užsisakyti mūsų spaustuvėje atspausdintą ir gražiai paruoštą Jūsų individualų mitybos planą (72psl.). Tai kokybiška ir patogi naudotis A5 dydžio knygelė, kurią atsiųsime Jūsų pageidaujamu adresu bet kurioj pasaulio šalyje. Išskirtinai tik šiame variante rasite: - savikontrolės lapus; - rekomenduojamų prieskonių sąrašą; - riboto leidimo "Slaptomanės" rašiklį; - užrašų knygelę "Pirkinių sąrašas"; - autorės parašą :) ir kitokių bonusų!

Nuotrauka
MATOMĄ REZULTATĄ

Visuomet remiuosi subalansuotos ir visavertės mitybos taisyklėmis, o mano sudaromų mitybos planų tikslas - ne trukdyti, o efektyviai padėti savo kūnui tapti ne tik gražiu, bet pirmiausia sveiku. Jau 10 metų laikydamiesi mano taikomų ir dietologų bei pasaulio sveikatos organizacijų patvirtintų mitybos principų, mano klientai pasiekia stulbinamų rezultatų. Kalbu ne tik apie ilgalaikį sulieknėjimą, bet ir bendrą naudą organizmui, virškinimui, odos būklei, atsirandantį energijos perteklių, gerėjančią miego kokybę ir sugrįžusį gyvenimo džiaugsmą!

Nuotrauka
INDIVIDUALŲ MENIU

Kiekvieną valgiaraštį sudarau pagal Jūsų anketos atsakymus bei individualius poreikius. Visuomet vadovaujuosi šiomis taisyklėmis ir principais, sudarant kiekvieną mitybos planą: - žiūriu, kad dienos bėgyje Jūsų suvartojamų patiekalų maistingumas ir gaunamų angliavandenių, baltymų ir riebalų kiekiai atitiktų Jūsų asmeninius tikslus bei mokslinių tyrimų ir dietologų rekomenduojamas dienos normas; - kruopščiai derinu patiekalus tarpusavyje, kad Jūsų organizmas gautų kuo daugiau naudos iš reikiamo kiekio įvairaus, o svarbiausia šviežio ir natūralaus maisto, sezoninių daržovių, tinkamo kiekio gyvūninės kilmės produktų (jei vartojate), ankštinių ar kruopų. P.S. Jei Jūs meniu dėliojatės savarankiškai ir daug improvizuojate, greičiausiai nuo mano rekomendacijų nuklysite ir norimo tikslo nepasieksite.

Nuotrauka
PAPRASTUS RECEPTUS

Kadangi aš pati virtuvėje mėgstu ilgai neužsibūti, tad ir Jums, kaip jau įprasta, receptus parinkau tokius, kuriuos gaminti paprasta net ir neturint ypatingų įgūdžių, o paruošti dažnai truks vos 15 ar 20 minučių! Receptus sudarau iš visaverčių ir maistingų ingredientų, kad organizmas būtų aprūpintas visomis būtinosiomis medžiagomis. Šis mitybos planas ne tik padės sulieknėti, bet pagerins ir bendrą Jūsų organizmo būklę ir sugrąžins gerą energiją. Patiekalų ingredientai iš produktų, kurie yra prieinami bet kuriame maisto turguje ar prekybos centre.

Atsiliepimai ir faktai

"Modestos sudarytas mitybos planas pakeitė mano požiūrį į maistą. Labai džiaugiuosi, kad ryžausi tam. Per 4 savaites suformavo mintis, kaip gyventi sveikai. Tapau energinga. Numečiau beveik 5kg." Algida J.

"Viena iš įdomesnių ir sėkmingiausių mano patirčių! Mėnuo Modestos sudaryto mitybos plano visiškai pakeitė požiūrį į maisto derinius, savijauta nuostabi, kūnas bei oda gražėja kiekvieną dieną, o ir sunkumų nebuvo visiškai jokių. Didžiausios rekomendacijos visoms moterims, norinčioms pokyčių! Kai norim, mes galim viską, tereikia tik pradėti! :) Sėkmės visoms!" Deimantė K.

62.000 FB ir IG sekėjų

9300 VIP klienčių FB grupėje

42% Planų išsiunčiame į užsienį

100+ Atsakytų žinučių kasdien

Skanūs ir lengvai paruošiami receptai!

 • 30 dienų valgysite skirtingus mūsų pačių gamintus, išbandytus ir atrinktus patiekalus  – pusryčiai, pietūs ir vakarienė + įvairūs užkandžių variantai. Receptai pateikiami su mūsų nuotraukomis ir detaliais aprašymais. 
 • 7-oji mitybos plano diena yra visuomet laisva, t.y. galėsite valgyti, ką tik norite arba rinktis tai dienai siūlomą pyrago ar kitokio sveiko deserto receptą;
 • Taip pat Jums patiks labai paprastas, aiškus, konkretus ir suprantamas receptų aprašymas. Visa patiekalo eiga sunumeruota skaičiukais (žingsniais), todėl nepasiklysite ir nieko nepraleisite gaminant.
 • Galimi ir tam tikri nukrypimai, pvz. kažko trūksta, ar kažko neturite. Pateikiamos alternatyvos jei kažkas nepatinka ir norite pakeisti kitu ingredientu.

Taigi, visoms 30 dienų Jūs turėsite paruoštą detalų veiksmų planą, kuris Jums suteiks naujų pojučių ir malonumo gaminant!

250+ naujų receptų kiekvieną sezoną

18+ skirtingų receptų kas savaitę

Menu image

Išsirinkite Jums patogų naudojimosi būdą

1) PDF failas, kurį atsiųsime į Jūsų elektroninį paštą. Jį parsisiuntus galėsite naudotis kompiuteryje arba telefone. 

2) Klientai rekomenduoja! Arba mes jį atspausdinsime spaustuvėje ir atsiųsime į Jūsų namus kaip pilnavertišką individualią Jūsų vardu paruoštą knygą. Ja bus daug patogiau naudotis apsiperkant ar gaminant virtuvėje, kai norėsite greitai pasižiūrėti į meniu ir pasižymėti pastabas. Išskirtinai tik prie šios knygos dovanų pridėsime “Savikontrolės lapus”, užrašų knygelę “Pirkinių sąrašas” ir ekskliuzyvinį Slaptomanės rašiklį.

3) Arba galite užsisakyti abu formatus iš karto! 

Pasibaigus mėnesio planui, mes Jums nemokamai duosime rekomendacijas kaip maitintis toliau, kad Jūsų kūno formos ir savijauta visad išliktų puiki!

72+ psl. mūsų spausdintame plane

15 min. vidutinis gaminimo laikas

Menu image

Kokį mitybos planą rinktis?

Du meniu variantai:

VISAVALGIAMS

Šis mitybos plano variantas Jums tiks, jei esate visavalgė/-is, toleruojate ir mėgstate visus maisto produktus bei jų sudėtines dalis, neturite maisto alergijų ar rimtesnių sveikatos sutrikimų, nesilaikote gydytojų Jums skirtos specifinės dietos. Į šį mitybos planą įtrauksime pačius įvairiausius receptus, tarp kurių bus visi gyvulinės ir augalinės kilmės ingredientai ir visos Lietuviškos daržovės. DĖMESIO! Jei Jūs esate vegetaras, veganas, turite alergijų, tiesiog nemėgstate bei nevartojate tam tikrų produktų (daržovių, kruopų, gyvulinės kilmės produktų ir pan.), rinkitės tik SUPER INDIVIDUALŲ mitybos planą.

SUPER INDIVIDUALUS

Šis planas Jums tinkamiausias, jei turite išskirtinių poreikių ir pageidavimų, laikotės specialios dietos, nemėgstate ar negalite valgyti tam tikrų produktų. Kokie bebūtų Jūsų pageidavimai, asmeniškai įsigilinsime ir atsižvelgsime į kiekvieną iš jų, kad paruoštumėte būtent Jūsų super individualų meniu.

Išsirinkite kuris meniu Jums tinka:

Į tai įeina: VISAVALGIAMS SUPER INDIVIDUALUS

Tinka vegetarams arba veganams

Dovana 150 receptų knyga (spec. pasiūlymas su nuolaidos kodu)

Atspausdinta individuali knyga spaustuvėje

30 dienų mitybos planas su asmeniškai Jums parinktais receptais

Metodinė medžiaga apie mitybos principus (el. versija)

Prisijungimas prie uždaros VIP grupės

Dovana PDF knyga "Tikroji motyvacija"

Dovana Slaptomanės rašiklis

Dovana Fitneso programa

Nemokama Mitybos plano korekcija arba pinigų grąžinimas

Nemokama Mitybos rekomendacijos po mėnesio programos

Nuo 35.00 Rinktis Nuo 45.00 Rinktis
VISAVALGIAMS

150 receptų knyga (spec. pasiūlymas su nuolaidos kodu)

Atspausdinta individuali knyga spaustuvėje

30 dienų mitybos planas su asmeniškai Jums parinktais receptais

Metodinė medžiaga apie mitybos principus (el. versija)

Prisijungimas prie uždaros VIP grupės

PDF knyga "Tikroji motyvacija"

Slaptomanės rašiklis

Fitneso programa

Mitybos rekomendacijos po mėnesio programos

Nuo 35.00 Rinktis
SUPER INDIVIDUALUS

Tinka vegetarams arba veganams

150 receptų knyga (spec. pasiūlymas su nuolaidos kodu)

Atspausdinta individuali knyga spaustuvėje

30 dienų mitybos planas su asmeniškai Jums parinktais receptais

Metodinė medžiaga apie mitybos principus (el. versija)

Prisijungimas prie uždaros VIP grupės

PDF knyga "Tikroji motyvacija"

Slaptomanės rašiklis

Fitneso programa

Mitybos plano korekcija arba pinigų grąžinimas

Mitybos rekomendacijos po mėnesio programos

Nuo 45.00 Rinktis

Bet kuris plano variantas gali būti ATSPAUSDINTAS SPAUSTUVĖJE ir išsiųstas Jūsų namų adresu! Spauskite "rinktis" ir užsisakykite kokiu formatu norėsite gauti meniu.