Kas, jei ne Tu? Kada, jei ne dabar?

Individualus 30 dienų mitybos planas

Tikiu, jog šiame puslapyje atsiradote ir šią mano žinutę skaitote ne atsitiktinai.

– Nuolat sprendžiate dilemą, ko labiau norite – gražaus, sveiko ir energingo kūno ar skaniai pavalgyti?
– Keblu atisrinkti informaciją sveikos mitybos receptų jūroje?
– Norite kartą ir visiems laikams išsiugdyti sveikesnius įpročius?
– Svajojate apie pokyčius, bet baiminatės, kad nepalaikys artimieji?

Jei į daugumą šių klausimų atsakėte TAIP, sveikinu – Jūs esate pačioje tinkamiausioje vietoje ir pačiu tinkamiausiu laiku!


– Čia Jums nereikės aukoti skanaus maisto dėl gražesnės figūros – atrasite naujus skonius ir NAUJĄ SAVE!
– Čia Jūs nebesuksite galvos, ką, kada, kiek valgyti – aš tuo pasirūpinsiu, Jums teliks sekti mano rekomendacijomis;
– Čia Jūs sužinosite mitybos taisykles, kurios visam laikui padės suformuoti Jums tinkamiausius įpročius;
– Čia Jūs atrasite motyvaciją ir bendraminčių palaikymą!

  • Slaptomane_klienciu rezultatai-mityba
  • Slaptomane_klienciu rezultatai

Individualus 30 dienų mitybos planas

Šią savaitę galioja nuolaidos!

Klienčių rezultatai

Per 10 metų darbo jau tūkstančiai mano klientų savo pokyčiais įrodė šios mitybos programos efektyvumą. Po mėnesio programos, laikantis mano sudaryto plano ir net leidžiant sau nuo jo nukrypti ~20%:

✔️ suaktyvės limfos apykaita ir metabolizmas;
✔️ ženkliai sumažės vandens bei riebalų perteklius kūne – sulieknėsite tiek, kiek sveika ir optimalu būtent Jums;
✔️ praeis potraukis saldumynams ir miltiniams;
✔️ pagerės miegas;
✔️ mažės ar net išnyks kaulų, sąnarių ir galvos skausmai;
✔️ pagerės odos būklė ir išvaizda;
✔️ susitvarkys virškinimas;
✔️ gerės kraujo ir kiti sveikatos rodikliai;
✔️ išmoksit maisto derinimo principų;
✔️ o savarbiausia – sugrįš ir sustiprės pasitikėjimas savimi, emocinė ramybė ir gyvybinės jėgos.

Prisijunk prie mūsų ir vos daugiau nei už 30 dienų nuo dabar gali būti tokia, kokia esi verta būti – laiminga ir vėl pasitikinti savimi!

 

10 metų patirtis

10 000+ klienčių

Menu image
Siunčiate šimtus žinučių, komentarų ir istorijų apie Jūsų pasiektus rezultatus, patirtis ir įspūdžius!

Dėkoju už 5 žvaigždučių atsiliepimus!

Kaip nuostabu gauti, skaityti ir pasidalinti Jūsų laiškais, kuriuose sudėtas jūsų džiaugsmas, stiprybė, atradimai ir dar daug daug visko! Tikros kasdienybės herojės esame mes pačios. Nepamirškime palaikyti viena kitos ir būti kantrios bei mylinčios visų pirma pačios sau. Nuo dabar iki Jūsų sėkmės istorijos tik vienas žingsnis - tai apsisprendimas!

Kuo šis planas skiriasi nuo kitų?

Nuotrauka
IŠSKIRTINIS - SPAUSDINTAS FORMATAS

Tik čia galite užsisakyti spausdintą mitybos planą. Tai graži, kokybiška ir patogi naudotis A5 dydžio knygelė, kurią paruošusi atsiunčiu Jūsų pageidaujamu adresu bet kurioj pasaulio šalyje. Išskirtinai tik spausdintam variante rasite: -kontrolės lapus "Lieknos merginos įpročių lentelė"; -mūsų rekomenduojamų prieskonių sąrašą; -riboto leidimo "Slaptomanės" rašiklį; -užrašų knygelę "Pirkinių sąrašas"; -autorės parašą :) ir kitokių bonusų!

Nuotrauka
EFEKTYVUS

Visuomet remiuosi subalansuotos ir visavertės mitybos taisyklėmis, o mano sudaromų mitybos planų tikslas - ne trukdyti, o efektyviai padėti savo kūnui tapti ne tik gražiu, bet pirmiausia sveiku. Jau 10 metų laikydamiesi mano taikomų ir dietologų bei pasaulio sveikatos organizacijų patvirtintų mitybos principų, klientai pasiekia stulbinamų rezultatų. Kalbu ne tik apie ilgalaikį sulieknėjimą, bet ir bendrą naudą organizmui, virškinimui, odos būklei, atsirandantį energijos perteklių, gerėjančią miego kokybę ir sugrįžusį gyvenimo džiaugsmą!

Nuotrauka
INDIVIDUALUS

Kiekvieną valgiaraštį sudarau pagal Jūsų anketos duomenis bei individualius poreikius. Visuomet vadovaujuosi šiomis taisyklėmis ir principais, sudarant kiekvieną mitybos planą: - žiūriu, kad dienos bėgyje Jūsų suvartojamų patiekalų maistingumas ir gaunamų angliavandenių, baltymų ir riebalų kiekiai atitiktų Jūsų asmeninius tikslus bei mokslinių tyrimų ir gyd. dietologų rekomenduojamas dienos normas; - kruopščiai derinu patiekalus tarpusavyje, kad Jūsų organizmas gautų kuo daugiau naudos iš reikiamo kiekio įvairaus, o svarbiausia šviežio ir natūralaus maisto, sezoninių daržovių, tinkamo kiekio gyvūninės kilmės produktų (jei vartojate), ankštinių ar kruopų. P.S. Jei Jūs meniu dėliojatės savarankiškai ir daug improvizuojate, greičiausiai nuo mano rekomendacijų nuklysite ir norimo tikslo nepasieksite. Dėl šios priežasties rekomenduoju bent 80% plano prisilaikyti.

Nuotrauka
ĮVAIRŪS, SKANŪS IR LENGVAI PARUOŠIAMI RECEPTAI

Kadangi aš pati virtuvėje mėgstu ilgai neužsibūti, tad ir Jums, kaip jau įprasta, receptus parinkau tokius, kuriuos gaminti paprasta net ir neturint ypatingų įgūdžių, o paruošti kai kuriuos truks vos 5 minutes! Daugumos patiekalų gaminimo trukmė yra vidutiniškai apie 10-15 min. Receptus sudarau iš visaverčių ir maistingų ingredientų, kad organizmas būtų aprūpintas visomis būtinosiomis medžiagomis. Šis mitybos planas ne tik padės sulieknėti, bet pagerins ir bendrą Jūsų organizmo būklę ir sugrąžins gerą energiją. Patiekalų ingredientai iš produktų, kurie yra prieinami bet kuriame maisto turguje ar prekybos centre.

Atsiliepimai ir faktai

"Sveiki. Po 30dienų -7kg. Plano laikiausi 90% Labiausiai džiugina sumažėjusios apimtis, lengvumo jausmas. Ir! Noras maitintis sveikai! Tai tikrai ne pabaiga. Manęs dar laukia -14kg iki užsibrėžto tikslo. Jei paklaustumėte ar ši mini kelionė buvo lengva? Atsakyčiau, kad ne. Šeimai gamindavau įprastą maistą, nes turiu emocinį valgymą. Tačiau sąžiningai 90% laikiausi šio plano. O svarbiausia visoje šioje kelionėje tai, kad neketinu ir nenoriu sustoti, net ne dėl mažėjančių kūno linkių, o dėl lengvumo jausmo, kitokio požiūrio į maistą, taip pat pastebėjau, jog emocinio valgymo protrūkių ganėtinai sumažėjo, galbūt sveika mityba - tai mano vaistas? 🙂 Ačiū už tai ką darote. Nesustokite. Tobulėkite. Aukite. Kad tą patį galėtume daryti ir mes sekdamos jūsų rodomų pavyzdžių." Rūta

"Viena iš įdomesnių ir sėkmingiausių mano patirčių! Mėnuo Modestos sudaryto mitybos plano visiškai pakeitš požiūrį į maisto derinius, savijauta nuostabi, kūnas bei oda gražėja kiekvieną dieną, o ir sunkumų nebuvo visiškai jokių. Didžiausios rekomendacijos visoms moterims, norinčioms pokyčių! Kai norim, mes galim viską, tereikia tik pradėti! :) Sėkmės visoms!" Deimantė K.

47.400 FB sekėjų

8900 VIP klienčių FB grupėje

42% Planų išsiunčiame į užsienį

100+ Atsakytų žinučių kasdien

Atrasite naujus skonius, įkvėpimą gaminti ir įsimylėsite maistą iš naujo!

Šis mitybos planas efektyvus ne tik norint susitvarkyti su svoriu, bet ir norint atgauti energiją bei atskleisti Jūsų natūralų grožį.

Dėl įvairaus ir natūralaus raciono, valgant pagal šį meniu, Jūsų organizmas bus praturtintas reikalingomis maistingosiomis medžiagomis, vitaminais ir mineralais. 

Valgiaraščius vėsesniu metų laiku sudarau iš šiltų, skanių, maistingų ir labai naudingų receptų.

Visi patiekalai Jūsų mitybos plane bus subalansuoti lieknėjimui ir puikiai Jūsų savijautai.

 

 

Keletas patiekalų pavyzdžių iš atnaujinto meniu… 

150+ naujų receptų

18+ skirtingų receptų kas savaitę

Menu image

O štai čia keli puslapių pavyzdžiai, kaip mitybos planas atrodo viduje:

 

 

Kasdien pusryčių, pietų ir vakarienės rekomendacija su patiekalo nuotrauka ir išsamiu recepto aprašymu;

7-oji mitybos plano diena yra visuomet laisva, t.y. galėsite valgyti, ką tik norite arba rinktis tai dienai siūlomą pyrago ar kitokio sveiko deserto receptą.   

Menu image

Mano pasiūlymas Jums

Planas VISAVALGIAMS

Šis mitybos plano variantas idealus, jei esate visavalgė/-is, toleruojate ir mėgstate visus maisto produktus bei jų sudėtines dalis, neturite maisto alergijų ar rimtesnių sveikatos sutrikimų, nesilaikote gydytojų Jums skirtos specifinės dietos. Į šį mitybos planą įtrauksiu pačius įvairiausius receptus, tarp kurių bus visi gyvulinės ir augalinės kilmės ingredientai ir visos Lietuviškos daržovės. DĖMESIO! Jei Jūs turite alergijų, tiesiog nemėgstate bei nevartojate tam tikrų produktų: daržovių, kruopų, gyvulinės kilmės ar bet kurių kitų produktų, rekomenduoju rinktis SUPER INDIVIDUALŲ mitybos planą.

Planas SUPER INDIVIDUALUS

Šis planas Jums tinkamiausias, jei turite labiau išskirtinių poreikių, laikotės specialios dietos, nemėgstate ar negalite valgyti tam tikrų produktų. Kokie bebūtų Jūsų pageidavimai, asmeniškai įsigilinsiu ir atsižvelgsiu į kiekvieną iš jų, kad sudaryčiau super individualų meniu būtent Jums.

Pasirinkite Jums tinkantį mitybos plano variantą

Jūs gaunate: VISAVALGIAMS SUPER INDIVIDUALUS

30 dienų mitybos planą su asmeniškai Jums parinktais receptais

Metodinę medžiagą apie mitybos principus (el. versija)

Prisijungimą prie uždaros VIP grupės Facebooke

Mitybos rekomendacijas po mėnesio programos

Nemokamą mitybos plano korekciją arba pinigų gražinimą

Dovana Fitneso programą, kurią galėsite daryti namuose

Dovana Slaptomanės rašiklis

Dovana Ekskliuzyvinis Slaptomanės lūpų sviestas

25.00 Rinktis 45.00 Rinktis
VISAVALGIAMS
25.00 Rinktis
SUPER INDIVIDUALUS
45.00 Rinktis

Dabar bet kurį pasirinktą variantą už papildomus 20 Eur turėsite galimybę užsisakyti SPAUSDINTAM formate (92 psl.). Jums tereikia išsirinkti vieną iš pateiktų mitybos plano variantų ir pasirinkti pageidaujamą PDF arba spausdintą formą.