Naujas IV pavasario sezonas!

VISAVALGIAMS | VEGETARAMS | VEGANAMS

Individualūs sveikos mitybos planai

Tinka norint sulieknėti, pagerinti sveikatą, padidinti energijos lygį, susitvarkyti su spuoguota oda ar tiesiog norint išmokti sveikai maitintis.

Jau 10 metų dirbu sveikos mitybos srityje ir padedu klientams siekti asmeninių tikslų. Esu parašiusi 6 knygas – dvi iš jų išleistos su Alma Littera leidykla ir tapo Lietuvos bestseleriais! Man pavyko iš plataus ir painaus informacijos srauto atsirinkti efektyvią ir paprastą sveikos mitybos teoriją ir kartu su komanda sukurti daugybę skanių bei lengvų receptų. Jų pagalba kuriame tokius mitybos planus, kurie duoda pasiekti stulbinančių ilgailaikių rezultatų!

Individualūs sveikos mitybos planai

Šiandien galioja nuolaida!

Klientų rezultatai

Tūkstančiai mano klientų savo pokyčiais įrodė šios mitybos programos efektyvumą. Po mėnesio, net ir lengvai nukrypstant, svoris sumažėjo, gyvenimo kokybė pagerėjo: 

 • suaktyvėja limfos apykaita ir metabolizmas;
 • ženkliai sumažėja vandens bei riebalų perteklius kūne – sulieknėsite tiek, kiek sveika ir optimalu būtent Jums;
 • praeina potraukis saldumynams ir miltiniams gaminiams;
 • mažėja ar net išnyksta kaulų, sąnarių ir galvos skausmai;
 • gerėja kraujo ir kiti sveikatos rodikliai;
 • išmoksite maisto derinimo principų;
 • pagerėja odos būklė ir išvaizda;
 • susitvarko virškinimas;
 • gerėja miego kokybė;
 • atjaunėsite.

Savarbiausia – sugrįš ir sustiprės pasitikėjimas savimi, emocinė ramybė ir gyvybinės jėgos, atsiras nepaprastas lengvumas. Jūs atrasite naujus potyrius, skonius ir nenorėsite grįžti atgal.

 

10 metų darbo patirties ir daugiau nei

100+ sėkmės istorijų kiekvieną mėnesį

Menu image
Siunčiate šimtus žinučių, komentarų ir istorijų apie Jūsų pasiektus rezultatus, patirtis ir įspūdžius!

Dėkoju už 5 žvaigždučių atsiliepimus!

Kaip nuostabu gauti, skaityti ir pasidalinti Jūsų laiškais, kuriuose sudėtas jūsų džiaugsmas, stiprybė, atradimai ir dar daug daug visko! Tikros kasdienybės herojės esame mes pačios. Nepamirškime palaikyti viena kitos ir būti kantrios bei mylinčios visų pirma pačios sau. Nuo dabar iki Jūsų sėkmės istorijos tik vienas žingsnis - tai apsisprendimas!

Verta užsisakyti ir išbandyti!

Įsigiję šį mitybos planą Jūs gaunate

Nuotrauka
SPAUSDINTĄ KNYGELĘ

Galite užsisakyti mūsų spaustuvėje atspausdintą ir gražiai paruoštą Jūsų individualų mitybos planą (72psl.). Tai graži, kokybiška ir patogi naudotis A5 dydžio knygelė, kurią atsiųsime Jūsų pageidaujamu adresu bet kurioj pasaulio šalyje. Išskirtinai tik šiame variante rasite: - savikontrolės lapus; - rekomenduojamų prieskonių sąrašą; - riboto leidimo "Slaptomanės" rašiklį; - užrašų knygelę "Pirkinių sąrašas"; - autorės parašą :) ir kitokių bonusų!

Nuotrauka
MATOMĄ REZULTATĄ

Visuomet remiuosi subalansuotos ir visavertės mitybos taisyklėmis, o mano sudaromų mitybos planų tikslas - ne trukdyti, o efektyviai padėti savo kūnui tapti ne tik gražiu, bet pirmiausia sveiku. Jau 10 metų laikydamiesi mano taikomų ir dietologų bei pasaulio sveikatos organizacijų patvirtintų mitybos principų, mano klientai pasiekia stulbinamų rezultatų. Kalbu ne tik apie ilgalaikį sulieknėjimą, bet ir bendrą naudą organizmui, virškinimui, odos būklei, atsirandantį energijos perteklių, gerėjančią miego kokybę ir sugrįžusį gyvenimo džiaugsmą!

Nuotrauka
INDIVIDUALŲ MENIU

Kiekvieną valgiaraštį sudarau pagal Jūsų anketos atsakymus bei individualius poreikius. Visuomet vadovaujuosi šiomis taisyklėmis ir principais, sudarant kiekvieną mitybos planą: - žiūriu, kad dienos bėgyje Jūsų suvartojamų patiekalų maistingumas ir gaunamų angliavandenių, baltymų ir riebalų kiekiai atitiktų Jūsų asmeninius tikslus bei mokslinių tyrimų ir dietologų rekomenduojamas dienos normas; - kruopščiai derinu patiekalus tarpusavyje, kad Jūsų organizmas gautų kuo daugiau naudos iš reikiamo kiekio įvairaus, o svarbiausia šviežio ir natūralaus maisto, sezoninių daržovių, tinkamo kiekio gyvūninės kilmės produktų (jei vartojate), ankštinių ar kruopų. P.S. Jei Jūs meniu dėliojatės savarankiškai ir daug improvizuojate, greičiausiai nuo mano rekomendacijų nuklysite ir norimo tikslo nepasieksite.

Nuotrauka
LENGVUS RECEPTUS

Kadangi aš pati virtuvėje mėgstu ilgai neužsibūti, tad ir Jums, kaip jau įprasta, receptus parinkau tokius, kuriuos gaminti paprasta net ir neturint ypatingų įgūdžių, o paruošti dažnai truks vos 15 ar 20 minučių! Receptus sudarau iš visaverčių ir maistingų ingredientų, kad organizmas būtų aprūpintas visomis būtinosiomis medžiagomis. Šis mitybos planas ne tik padės sulieknėti, bet pagerins ir bendrą Jūsų organizmo būklę ir sugrąžins gerą energiją. Patiekalų ingredientai iš produktų, kurie yra prieinami bet kuriame maisto turguje ar prekybos centre.

Atsiliepimai ir faktai

"Sveiki. Po 30dienų -7kg. Plano laikiausi 90% Labiausiai džiugina sumažėjusios apimtis, lengvumo jausmas. Ir! Noras maitintis sveikai! Tai tikrai ne pabaiga. Manęs dar laukia -14kg iki užsibrėžto tikslo. Jei paklaustumėte ar ši mini kelionė buvo lengva? Atsakyčiau, kad ne. Šeimai gamindavau įprastą maistą, nes turiu emocinį valgymą. Tačiau sąžiningai 90% laikiausi šio plano. O svarbiausia visoje šioje kelionėje tai, kad neketinu ir nenoriu sustoti, net ne dėl mažėjančių kūno linkių, o dėl lengvumo jausmo, kitokio požiūrio į maistą, taip pat pastebėjau, jog emocinio valgymo protrūkių ganėtinai sumažėjo, galbūt sveika mityba - tai mano vaistas? 🙂 Ačiū už tai ką darote. Nesustokite. Tobulėkite. Aukite. Kad tą patį galėtume daryti ir mes sekdamos jūsų rodomų pavyzdžių." Rūta

"Viena iš įdomesnių ir sėkmingiausių mano patirčių! Mėnuo Modestos sudaryto mitybos plano visiškai pakeitš požiūrį į maisto derinius, savijauta nuostabi, kūnas bei oda gražėja kiekvieną dieną, o ir sunkumų nebuvo visiškai jokių. Didžiausios rekomendacijos visoms moterims, norinčioms pokyčių! Kai norim, mes galim viską, tereikia tik pradėti! :) Sėkmės visoms!" Deimantė K.

62.000 FB ir IG sekėjų

9300 VIP klienčių FB grupėje

42% Planų išsiunčiame į užsienį

100+ Atsakytų žinučių kasdien

Skanūs, sveiki, legvai ir greitai paruošiami receptai!

Mitybos programa sudaroma 30-iai dienų.

Visų pirma, Jūs užpildote mūsų sudarytą anketą, atsakote į klausimus, kas jums tinka, kas ne.

Tuomet, mes atsakingai ir dėmesingai pradedame ruošti jūsų asmeninį  planą.

Kiekvienai dienai siūlomi skirtingi patiekalai  – pusryčiai, pietūs ir vakarienė. Receptai pateikiami su nuotraukomis ir detaliais aprašymais. Rasite ir  sveikų desertų.

Galimi ir tam tikri nukrypimai, pvz. kažko trūksta, ar kažko neturite.

Taip pat pateikiame daug naudingos informacijos bei patarimų.

Taigi, visam mėnesiui Jūs turite paruoštą planą, kuris, tikiu, suteiks Jums naujumo ir malonumo.

200+ naujų pavasario receptų

18+ skirtingų receptų kas savaitę

Menu image

Kaip mitybos planas atrodo viduje?

 • Kasdien pusryčių, pietų ir vakarienės rekomendacija su patiekalo nuotrauka ir išsamiu bei paprastu recepto aprašymu;
 • 7-oji mitybos plano diena yra visuomet laisva, t.y. galėsite valgyti, ką tik norite arba rinktis tai dienai siūlomą pyrago ar kitokio sveiko deserto receptą;
 • Mitybos planas persiunčiamas Jums elektroniniu paštu (PDF failas) arba galime jį atspausdinti savo spaustuvėje ir atsiųsti kaip pilnavertišką knygelę, kurią bus daug patogiau naudotis virtuvėje, užsirašyti pastabas, klausimus, įspūdžius ar tiesiog pasiimti su savimi į darbą ar kelionę.

Pasibaigus planui, mes Jus nemokamai konsultuosime kaip maitintis toliau, kad Jūsų forma ir savijauta tobulėtų ir toliau!

 

72+ psl. mūsų spausdintame plane

20 min. vidutinis gaminimo laikas

Menu image

...

Mano pasiūlymas Jums

Planas VISAVALGIAMS

Šis mitybos plano variantas idealus, jei esate visavalgė/-is, toleruojate ir mėgstate visus maisto produktus bei jų sudėtines dalis, neturite maisto alergijų ar rimtesnių sveikatos sutrikimų, nesilaikote gydytojų Jums skirtos specifinės dietos. Į šį mitybos planą įtrauksiu pačius įvairiausius receptus, tarp kurių bus visi gyvulinės ir augalinės kilmės ingredientai ir visos Lietuviškos daržovės. DĖMESIO! Jei Jūs turite alergijų, tiesiog nemėgstate bei nevartojate tam tikrų produktų: daržovių, kruopų, gyvulinės kilmės ar bet kurių kitų produktų, rekomenduoju rinktis SUPER INDIVIDUALŲ mitybos planą.

Planas SUPER INDIVIDUALUS

Šis planas Jums tinkamiausias, jei turite labiau išskirtinių poreikių, laikotės specialios dietos, nemėgstate ar negalite valgyti tam tikrų produktų. Kokie bebūtų Jūsų pageidavimai, asmeniškai įsigilinsiu ir atsižvelgsiu į kiekvieną iš jų, kad sudaryčiau super individualų meniu būtent Jums.

Pasirinkite Jums tinkantį mitybos plano variantą

Jūs gaunate: VISAVALGIAMS SUPER INDIVIDUALUS

30 dienų mitybos planą su asmeniškai Jums parinktais receptais

Tinka vegetarams arba veganams

Galėsite pasirinkti PDF arba SPAUSDINTĄ variantą

Metodinę medžiagą apie mitybos principus (el. versija)

Prisijungimą prie uždaros VIP grupės FB

Mitybos rekomendacijas po mėnesio programos

Nemokamą mitybos plano korekciją arba pinigų gražinimą

Dovana Fitneso programą, kurią galėsite daryti namuose

Dovana Ekskliuzyvinis Slaptomanės lūpų sviestas

Dovana Slaptomanės rašiklis

Nuo 35.00 Rinktis Nuo 45.00 Rinktis
VISAVALGIAMS

30 dienų mitybos planą su asmeniškai Jums parinktais receptais

Galėsite pasirinkti PDF arba SPAUSDINTĄ variantą

Metodinę medžiagą apie mitybos principus (el. versija)

Prisijungimą prie uždaros VIP grupės FB

Mitybos rekomendacijas po mėnesio programos

Fitneso programą, kurią galėsite daryti namuose

Slaptomanės rašiklis

Nuo 35.00 Rinktis
SUPER INDIVIDUALUS

30 dienų mitybos planą su asmeniškai Jums parinktais receptais

Tinka vegetarams arba veganams

Galėsite pasirinkti PDF arba SPAUSDINTĄ variantą

Metodinę medžiagą apie mitybos principus (el. versija)

Prisijungimą prie uždaros VIP grupės FB

Mitybos rekomendacijas po mėnesio programos

Nemokamą mitybos plano korekciją arba pinigų gražinimą

Fitneso programą, kurią galėsite daryti namuose

Ekskliuzyvinis Slaptomanės lūpų sviestas

Slaptomanės rašiklis

Nuo 45.00 Rinktis

Dabar bet kurį pasirinktą variantą už papildomus 20 Eur turėsite galimybę užsisakyti SPAUSDINTAM formate (92 psl.). Jums tereikia išsirinkti vieną iš pateiktų mitybos plano variantų ir pasirinkti pageidaujamą PDF arba spausdintą formą.