Vasaros sezonas!

TINKA VISAVALGIAMS | VEGETARAMS | VEGANAMS

Individualūs sveikos mitybos planai

Tinka norint sulieknėti, pagerinti sveikatą, padidinti energijos lygį, susitvarkyti su spuoguota oda ar tiesiog norint išmokti sveikai maitintis

Jau 10 metų dirbu sveikos mitybos srityje ir padedu klientams siekti asmeninių tikslų. Esu parašiusi 8 knygas – dvi iš jų išleistos su didžiausia Lietuvos leidykla ir tapo knygynų bestseleriais! Man pavyko iš plataus ir painaus informacijos srauto atsirinkti efektyvią ir paprastą sveikos mitybos teoriją ir kartu su komanda sukurti daugybę skanių bei lengvų receptų. Jų pagalba kuriame efektyvius mitybos planus, kurie padeda pasiekti stulbinančių ilgailaikių rezultatų!

Individualūs sveikos mitybos planai

Šią savaitę galioja nuolaida!

Ko galite tikėtis?

Klientų rezultatai

Tūkstančiai mano klientų savo pokyčiais įrodė šios mitybos programos efektyvumą. Po mėnesio, net ir lengvai nukrypstant, svoris sumažėjo, gyvenimo kokybė pagerėjo: 

 • suaktyvėja limfos apykaita ir metabolizmas;
 • ženkliai sumažėja vandens bei riebalų perteklius kūne – sulieknėsite tiek, kiek sveika ir optimalu būtent Jums;
 • praeina potraukis saldumynams ir miltiniams gaminiams;
 • mažėja ar net išnyksta kaulų, sąnarių ir galvos skausmai;
 • gerėja kraujo ir kiti sveikatos rodikliai;
 • išmoksite maisto derinimo principų;
 • pagerėja odos būklė ir išvaizda;
 • susitvarko virškinimas;
 • gerėja miego kokybė;
 • atjaunėsite.

Savarbiausia – sugrįš ir sustiprės pasitikėjimas savimi, emocinė ramybė ir gyvybinės jėgos, atsiras nepaprastas lengvumas. Jūs atrasite naujus potyrius, skonius ir nenorėsite grįžti atgal.

10 metų darbo patirties ir daugiau nei

100+ sėkmės istorijų kiekvieną mėnesį

Menu image
Tūkstančiai žinučių, komentarų ir istorijų apie pasiektus rezultatus

Mūsų paslaugas vertinate 5 žvaigždutėmis!

Kaip nuostabu gauti, skaityti ir pasidalinti Jūsų laiškais, kuriuose sudėtas jūsų džiaugsmas, stiprybė, atradimai ir dar daug daug visko! Tikros kasdienybės herojės esame mes pačios. Nepamirškime palaikyti viena kitos ir būti kantrios bei mylinčios visų pirma pačios sau. Nuo dabar iki Jūsų sėkmės istorijos tik vienas žingsnis - tai apsisprendimas!

Kodėl verta išbandyti!?

Įsigiję šį mitybos planą gaunate

Nuotrauka
INDIVIDUALŲ MENIU

Kiekvieną valgiaraštį sudarau pagal Jūsų anketos atsakymus bei individualius poreikius. Visuomet vadovaujuosi šiomis taisyklėmis ir principais, sudarant kiekvieną mitybos planą: - žiūriu, kad dienos bėgyje Jūsų suvartojamų patiekalų maistingumas ir gaunamų angliavandenių, baltymų ir riebalų kiekiai atitiktų Jūsų asmeninius tikslus bei mokslinių tyrimų ir dietologų rekomenduojamas dienos normas; - kruopščiai derinu patiekalus tarpusavyje, kad Jūsų organizmas gautų kuo daugiau naudos iš reikiamo kiekio įvairaus, o svarbiausia šviežio ir natūralaus maisto, sezoninių daržovių, tinkamo kiekio gyvūninės kilmės produktų (jei vartojate), ankštinių ar kruopų. P.S. Jei Jūs meniu dėliojatės savarankiškai ir daug improvizuojate, greičiausiai nuo mano rekomendacijų nuklysite ir norimo tikslo nepasieksite.

Nuotrauka
MATOMĄ REZULTATĄ

Visuomet remiuosi subalansuotos ir visavertės mitybos taisyklėmis, o mano sudaromų mitybos planų tikslas - ne trukdyti, o efektyviai padėti savo kūnui tapti ne tik gražiu, bet pirmiausia sveiku. Jau 10 metų laikydamiesi mano taikomų ir dietologų bei pasaulio sveikatos organizacijų patvirtintų mitybos principų, mano klientai pasiekia stulbinamų rezultatų. Kalbu ne tik apie ilgalaikį sulieknėjimą, bet ir bendrą naudą organizmui, virškinimui, odos būklei, atsirandantį energijos perteklių, gerėjančią miego kokybę ir sugrįžusį gyvenimo džiaugsmą!

Nuotrauka
PDF KNYGELĘ

Tai graži, kokybiška ir patogi naudotis knygelė (PDF failas), kurią atsiųsiu į Jūsų nurodytą el.paštą. Ja galėsite naudotis Jums patogiu metu kompiuteryje ar telefone. Jei norėsite, šį failą galėsite atsispausdinti ir naudotis kaip knyga.

Nuotrauka
SKANIUS RECEPTUS

Kadangi aš pati virtuvėje mėgstu ilgai neužsibūti, tad ir Jums, kaip jau įprasta, receptus paruošiau tokius, kuriuos gaminti paprasta net ir neturint ypatingų įgūdžių, o paruošti dažnai truks vos 15 ar 20 minučių! Receptus sudarau iš visaverčių ir maistingų ingredientų, kad organizmas būtų aprūpintas visomis būtinosiomis medžiagomis. Šis mitybos planas ne tik padės sulieknėti, bet pagerins ir bendrą Jūsų organizmo būklę ir sugrąžins gerą energiją. Patiekalų ingredientai iš produktų, kurie yra prieinami bet kuriame turgelyje ar prekybos centre.

Atsiliepimai ir faktai

"Sveiki. Po 30dienų -7kg. Plano laikiausi 90% Labiausiai džiugina sumažėjusios apimtis, lengvumo jausmas. Ir! Noras maitintis sveikai! Tai tikrai ne pabaiga. Manęs dar laukia -14kg iki užsibrėžto tikslo. Jei paklaustumėte ar ši mini kelionė buvo lengva? Atsakyčiau, kad ne. Šeimai gamindavau įprastą maistą, nes turiu emocinį valgymą. Tačiau sąžiningai 90% laikiausi šio plano. O svarbiausia visoje šioje kelionėje tai, kad neketinu ir nenoriu sustoti, net ne dėl mažėjančių kūno linkių, o dėl lengvumo jausmo, kitokio požiūrio į maistą, taip pat pastebėjau, jog emocinio valgymo protrūkių ganėtinai sumažėjo, galbūt sveika mityba - tai mano vaistas? 🙂 Ačiū už tai ką darote. Nesustokite. Tobulėkite. Aukite. Kad tą patį galėtume daryti ir mes sekdamos jūsų rodomų pavyzdžių." Rūta

"Viena iš įdomesnių ir sėkmingiausių mano patirčių! Mėnuo Modestos sudaryto mitybos plano visiškai pakeitš požiūrį į maisto derinius, savijauta nuostabi, kūnas bei oda gražėja kiekvieną dieną, o ir sunkumų nebuvo visiškai jokių. Didžiausios rekomendacijos visoms moterims, norinčioms pokyčių! Kai norim, mes galim viską, tereikia tik pradėti! :) Sėkmės visoms!" Deimantė K.

1200+ Mūsų pačių pagamintų receptų bazė

62.000 FB ir IG sekėjų

9300 VIP klienčių FB grupėje

100+ Atsakytų žinučių kasdien

Kokie receptai sudėti į meniu?

Sotūs, legvai ir greitai paruošiami!

 • 30 dienų valgysite labai skanius, sočius ir skirtingus (receptai gali kartotis jei daug ko nevalgote) mūsų pačių gamintus, išbandytus ir atrinktus patiekalus  – pusryčiai, pietūs ir vakarienė + įvairūs užkandžių variantai. Receptai pateikiami su mūsų nuotraukomis ir detaliais aprašymais. 
 • 7-oji mitybos plano diena yra visuomet laisva, t.y. galėsite valgyti, ką tik norite arba rinktis tai dienai siūlomą pyrago ar kitokio sveiko deserto receptą;
 • Taip pat Jums patiks labai paprastas, aiškus, konkretus ir suprantamas receptų aprašymas. Visa patiekalo eiga sunumeruota skaičiukais (žingsniais), todėl nepasiklysite ir nieko nepraleisite gaminant.
 • Galimi ir tam tikri nukrypimai, pvz. kažko trūksta, ar kažko neturite. Pateikiamos alternatyvos jei kažkas nepatinka ir norite pakeisti kitu ingredientu.

Taigi, visoms 30 dienų Jūs turėsite paruoštą detalų veiksmų planą, kuris Jums suteiks naujų pojučių ir malonumo gaminant!

4 savaičių tikslus meniu planas

18+ naujų receptų kas savaitę

Menu image
Kokiu formatu gausite savo planą?

Naudokitės telefone arba atsispausdinkite!

Jūs gausite elektroninį laišką su visa Jums reikalinga mokomąja medžiaga ir prisegtą PDF failą, kurį parsisiuntus galėsite naudoti savo kompiuteryje arba telefone. Jei norėsite, šį failą galite atsispausdinti ir naudoti meniu planą knygos pavidale.

Pasibaigus mėnesio planui, mes Jums nemokamai duosime rekomendacijas kaip maitintis toliau, kad Jūsų kūno formos ir savijauta visad išliktų puiki!

15 min. vidutinis gaminimo laikas

Menu image

Kokį mitybos planą rinktis?

DU MENIU VARIANTAI

trinta sriuba receptas

Planas VISAVALGIAMS

Šis mitybos plano variantas Jums tiks, jei esate visavalgė/-is, toleruojate ir mėgstate visus maisto produktus bei jų sudėtines dalis, neturite maisto alergijų ar rimtesnių sveikatos sutrikimų, nesilaikote gydytojų Jums skirtos specifinės dietos. Į šį mitybos planą įtrauksime pačius įvairiausius receptus, tarp kurių bus visi gyvulinės ir augalinės kilmės ingredientai ir visos Lietuviškos daržovės. DĖMESIO! Jei Jūs esate vegetaras, veganas, turite alergijų, tiesiog nemėgstate bei nevartojate tam tikrų produktų (daržovių, kruopų, gyvulinės kilmės produktų ir pan.), rinkitės tik SUPER INDIVIDUALŲ mitybos planą.

Planas SUPER INDIVIDUALUS

Šis planas Jums tinkamiausias, jei turite išskirtinių poreikių ir pageidavimų, laikotės specialios dietos, nemėgstate ar negalite valgyti tam tikrų produktų. Kokie bebūtų Jūsų pageidavimai, asmeniškai įsigilinsime ir atsižvelgsime į kiekvieną iš jų, kad paruoštumėte būtent Jūsų super individualų meniu.

Kuris planas atitinka Jūsų mitybą?

VISAVALGIAMS SUPER INDIVIDUALUS

Tinka vegetarams arba veganams

Atsižvelgiama į tai ką mėgstate ir galite valgyti

Mokama Galima sukurti meniu pagal Jūsų gydytojo mitybos rekomendacijas*

Nemokama Mitybos plano korekcija arba pinigų grąžinimas

Meniu paruošiamas 30 dienų laikotarpiui

Užpildysite anketą ir nurodysite savo asmeninius duomenis

Gausite papildomą naudingą metodinę medžiagą apie mitybą

Būsite prijungta prie uždaros VIP grupės

Dovana Gausite fitneso programą

Nemokama Mitybos rekomendacijos po mėnesio programos

Nuo 29.90 Rinktis 79.90 44.90 Rinktis
VISAVALGIAMS
Nuo 29.90 Rinktis
SUPER INDIVIDUALUS
79.90 44.90 Rinktis

*Jei turite Jums skirtas gydytojo mitybos rekomendacijas ir norite, kad pagal jas būtų sukurtas specialus meniu, parašykite apie tai į info@slaptomane.lt