Apie mane

Labas! Aš esu Modesta Žukauskaitė.

Mano ir „Slaptomanės“ istorija prasidėjo nuo noro sukurti sveiką santykį su savimi pačia, gerai jaustis savo pačios odoje, priimti ir pamilti savo netobulumus.

Po eilinės dietos, neatnešusios ilgalaikių rezultatų, o tik ‘nusodinusios’ į dar gilesnį nepasitenkinimą nei prieš tai, suvokiau, jog jei noriu turėti tai, ko niekada neturėjau, privalau suprasti, kokie mano sprendimai yra neveiksmingi ir elgtis kitaip nei iki šiol. Tad vieną dieną nusprendžiau baigti su dietomis ir iš esmės keisti gyvenimo būdą. Taip prieš jau dešimtmetį palengva aš ir pradėjau savo asmeninę kelionę, kurią šiandien pristatu „Slaptomanės“ vardu.

Kadaise aš buvau apkūni, drastiškais būdais kovojau su savo valgymo sutrikimais, nemokėjau tinkamai rūpintis savimi.

Su patirtimi atėjo reikiami atsakymai, žinojimas ir sąmoningumas. Išsigryninau pačius efektyviausius ir, svarbiausia, organizmui draugiškus sveikos mitybos principus, kurių dėka pavyko visam laikui sulieknėti, labiau save priimti ir mylėti keičiant ne tik kūną, bet ir mąstyseną, įpročius.

2014 m. kartu su bendraautore Anželika Liauškaite išleidome dvi knygas „Slaptas sulieknėjusios merginos dienoraštis“ ir „Slaptomanė. Darbo knyga“, kurios abi pasiekė Lietuvos knygynų TOP’us ir metus laiko išbuvo perkamiausių sąrašuose. Knygose pasidalinau viskuo, ką taikiau sau ir atskleidžiau savo ilgalaikio lieknėjimo paslaptis, kurios prisilietė prie jau keliasdešimt tūkstančių gyvenimų.

Nuo tada mano asmeniniais pokyčiais ėmė domėtis vis daugiau moterų. Plūdo laiškai su klausimais, prašymais pasidalinti, ką tokio žinau aš, ko nežino jos. Toks atgarsis ir poreikis sužinoti daugiau, gauti nuolatinį palaikymą, priežiūrą nepaliko man abejonių, kad turiu vystyti savo veiklą, todėl sukūriau šį projektą.

Šiandien esu sveikos mitybos bei svorio reguliavimo mentorė, konsultantė ir pasitarnauju pavyzdžiu bei įkvėpimu tiems, kurie yra šio kelio pradžioje ar dar tik ruošiasi juo žengti. Čia suteikiu palaikymą, kurio taip reikia, motyvaciją, naujausias idėjas.

Esu laiminga, kad jau tūkstančiams moterų ir vyrų (!) pavyko pasiekti akivaizdžiai pozityvių rezultatų mano mitybos programų pagalba.

Slaptomanės sėkmės raktas? Raktų yra ne vienas, bet tikrai padeda mano požiūris ir pagrindinis principas, kuriuo vadovaujuosi – įveikti viršsvorį be kovos, o per malonumą ir mėgavimąsi, neribojant, bet ir nežalojant savęs.

Mainais gaunu didžiulį kiekį pozityvių atsiliepimų, kurie tik įrodo, jog šis projektas, į kurį sudėjau didelę dalį savęs, tai kažkas daugiau nei tiesiog sveikos mitybos programos. Tai yra tai, kuo tikiu ir kuo gyvenu.


Su meile ir šiluma,
Modesta


Modestos pokyčių istorija – interviu su LRT TV

Violeta Baublienė: apie lieknėjimą ir kitus svarbius gyvenimo pasirinkimus

“Pagalvojau, jog kalbėti niekada neslopstančia tema apie lieknėjimą verta ne tik iš teorinių samprotavimų pusės. Didelė moterų dalis, to siekianti alinančiomis proginėmis dietomis, neretai ieško lengvo ir stebuklingo kūno formas dailinančio metodo. Prieš vakarėlį, prieš bikinio sezoną kefyrai, grikiai ir pan. Bet ar greitas efektas buvo nors vienai naudingas?

V.Baublienė

Palangoje gyvenanti Modesta Žukauskaitė, liekninimąsi patyrusi savo kailiu ir vėliau parašiusi bestseleriu tapusį leidinį “Slaptas sulieknėjusios merginos dienoraštis” ir “Slaptomanė”, susikūrė ne tik savo kūnui paveikią sistemą, bet ir ją sėkmingai platina, iniciavusi netipiškas viešumo formas ir sveikatintis skatindama kitas, siekiančias optimalaus lieknumo.

Prisipažįstu, Modestos dienoraščio neskaičiau, tik pavarčiau jį knygyne, pagalvojusi, ai, dar viena stebuklų knyga. Bet kai su ja susiekiau ir pasiūliau apie aprašytą metodą pasišnekėti prie kamerų, supratau, kad bus tikrai naudinga ir įdomu. Modesta specialiai dėl interviu grįžo į Lietuvą, o mano kolegė Rūta Kubilienė, padariusi tą interviu, pasakė – „yes!“

Kad ir kaip kas neigtų šių temų svarbą, pažįstu gal tik tris moteris, kurios kovoja, kad priaugtų vienas kitas kilogramas. Visos kitos nuolatos deda pastangas atsikratyti jų pertekliaus. Ir ne tik dėl grožio, papildomi sunkumai kliudo kūnui, dvasiai, emocijoms ir pan. Ir to niekas neužginčytų.

Neseniai gerdamos kavą su kolege Edita Mildažyte kalbėjomės apie darbo intensyvumą ir svorio bujojimą. Juo daugiau „ari“ galva, juo sunkiau su dietomis, nes smegenys reikalauja gliukozės, net nejunti, kaip makt makt ir prie kompiuterio prisišlamšti. Žinau, labai blogas įprotis – dirbti ir valgyti, bet kategorijos „žinoti ir daryti“ kartais nesutampa.

Tad pagalvojau, kiekviena racionali patirtis šiuo klausimu gali būti pravarti. O jau prieš montažą, skaitydama tekstą apie Modestą, pamačiau, jog jos sėkmė ir idėja turi labai daug racionalaus pamato. Pasakojime, kuris per LRT TV pasirodys jau šeštadienį, Modesta prisipažins: ką parašė, nuodugniai derino su gydytoja dietologe ir rėmėsi blaiviu požiūriu į maistą, emocinį valgymą, loginius stabdžius, kurie suveikia, pasitelkus valios svertus.

Bet kodėl ši daili moteris ėmėsi rašyti “Slaptą sulieknėjusios merginos dienoraštį”? Mintis parašyti sveikos gyvensenos vadovą kilo prieš kelerius metus. Šiandien itin liekna moteris atvirauja, kad pati ilgai kentėjo nuo valgymo sutrikimų, o vaizdas, kurį matė veidrodyje, jai labai nepatiko. 

“Tik po daugybės nesėkmingų bandymų atsikratyti nereikalingų kilogramų, supratau: pirmiausia reikia keisti įpročius”, – prisipažįsta Modesta, savo FB paskyroje suvienijusi per 50 000 sekėjų, gerbėjų, tikinčių, jog kartu mesti nereikalingus kilogramus yra efektyviau ir lengviau.

“Anksčiau turėjau daug streso: ir darbo daug, ir studijos, ir šeimoje nemalonumai. Net nepastebėjau, kaip prie mano kūno priaugo plius 10 kg. Vyko vakarėlis, buvo daug fotografuojama. Kai man atsiuntė nuotraukas, žiūriu ir galvoju – Modesta, nejaugi tu taip atrodai? Tam tikros tavo vietos beveik netelpa į ekraną”, – iš savo prisiminimų dabar jau tik juokiasi dienoraščio autorė, puikiai suprantanti panašių emocijų išgyvenančias moteris.

“Tada visas nuotraukas ištryniau iš savo kompiuterio ir draugams pasakiau: gal galit ištrint, negražios. Taip savaime ir atėjo sprendimas – reikia su tuo kažką daryti. Prieš tai daug dietų esu išbandžiusi: ryžiai, grikiai, vandens dietos. Rezultatas buvo, bet po savaitės, kitos, svoris vėl grįždavo, ir su kaupu”, – per interviu pasakoja sulieknėjusi moteris.

“Tik po daugybės nesėkmingų bandymų atsikratyti nereikalingų kilogramų, supratau: pirmiausia reikia keisti įpročius”, – prisipažįsta Modesta, savo FB paskyroje suvienijusi per 50 000 sekėjų, tikinčių, jog kartu mesti nereikalingus kilogramus yra efektyviau ir lengviau.

Anksčiau turėjau daug streso: ir darbo daug, ir studijos, ir šeimoje nemalonumai. Net nepastebėjau, kaip prie mano kūno priaugo plius 10 kg. Vyko vakarėlis, buvo daug fotografuojama. Kai man atsiuntė nuotraukas, žiūriu ir galvoju – Modesta, nejaugi tu taip atrodai? Tam tikros tavo vietos beveik netelpa į ekraną”, – iš savo prisiminimų dabar jau tik juokiasi dienoraščio autorė, puikiai suprantanti panašių emocijų išgyvenančias moteris.

Taip savaime ir atėjo sprendimas – reikia su tuo kažką daryti. Prieš tai daug dietų esu išbandžiusi: ryžiai, grikiai, vandens dietos. Rezultatas buvo, bet po savaitės, kitos, svoris vėl grįždavo, ir su kaupu”, – per interviu pasakoja sulieknėjusi moteris.“Uždaviau sau klausimą, kodėl vienos moterys visą gyvenimą lieka lieknos? Kokių įpročių jos laikosi? Pradėjau ieškoti atsakymų ir man pavyko juos rast. Žinias pritaikiau sau ir sulaukiau puikių rezultatų. Per pusmetį kilogramai savaime išnyko, nebuvo net didelio streso. Moterys, draugės ėmė manęs klausinėt, ką aš dariau, kaip man pavyko. Tada ir pradėjau jas kviesti į savo namus, pasakoti, bendrauti asmeniškai. Su kiekviena kalbėdavausi po valandą ir pastebėjau, jog apie lieknėjimą visos žino begalę dalykų, tačiau joms reikia palaikymo, motyvacijos. Dažnai moterys galvoja: ateis pirmadienis, imsis liekninimosi. Bet atėjo pirmadienis, jis praėjo ir nieko neįvyko. Atėjo kitas mėnuo – vėl nepavyko. Nuo Naujųjų, ir vėl rezultato nėra”, – samprotauja Modesta, suradusi Andželiką, gyvenančią Britanijoje. Abi Modestos privatų dienoraštį įvilko į istoriją, sulaukusią stulbinamo pasisekimo.

Kaip sakoma, voila, taip aplanko sėkmė!

Primenu, tai nėra knygos reklama ar užsakomasis rašinys. Modestos istorija iš pirmų lūpų “Stiliuje” per LRT TV. Kiekviena patirtis teikia naudos!”

Violeta Baublienė, LRT laidų vedėja
Straipsnis paimtas iš: https://www.lrt.lt/tema/violeta-baubliene

Atsakymai į “Apie mane”: 2

  1. Sakykit, sveiki, kokioje knygoje jūsų butu augalines kilmės receptų tortu? Ačiū❤️

    • Sveiki, visose receptų knygose, tiek ir šventinėse, yra veganiškų tortų receptų. Taip pat netrukus pasirodys naujos Kalėdinių, šventinių receptų knygelės. Sekite mūsų naujienas „Facebook“😊🙏

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *