Apie atidėliojimą

Ar Jums būna baisu pradėti veikti, imtis įgyvendinti savo planus ir naujas, o gal ir senas idėjas? Ar būna, kad laukiat iki paskutinės minutės, nors puikiai žinot, kad būtent tai, ką labiausiai atidėliojat ir ko vengiat, nuves tiesiai į trokštamą tikslą? Kartais turime kažkieno apibrėžtą terminą, kuris įpareigoja mus, bet kartais jokio termino nėra ir mes niekam nieko neprivalom – viskas priklauso tik nuo mūsų pačių. Tokiu atveju galime pratempti gumą mėnesiais ar net metais…

…kaip tai įveikti? Pasidalinsiu keliais būdais, kaip tai darau aš! Gal pasitarnaus ir Jums.

Per daug negalvokite. Vos tik kilo impulsas – veikite! Kuo daugiau turime laiko, tuo daugiau prisikuriam lūkesčių, kurie atima daug energijos. Na o kai nėra energijos, praeina ir noras kažką daryti.

Įsivaizduokite, kaip Jums bus gerai po to, kai padarysite, ką planavote! Aš visuomet vizualizuoju, kaip aš jausiuos, ką man tai duos ar nuo ko išvaduos, jei aš tai padarysiu. O svarbiausia, ką aš prarasiu, jei to nepadarysiu!

Įsivaizduokite visas naujas galimybes, kurios atsivers prieš Jus, kai įgyvendinsit savo ketinimą.

Raskite bendraminčių, jei labai bijote! Kartu kažką pradėti yra lengviau. Pozityvus palaikymas ir paskatinimas tokiu atveju tikrai duoda didelį postūmį.

Ir mano mėgstamiausias: kuo daugiau aš klystu, tuo išmintingesnė aš tampu! Išmintis mėgsta drąsius.

Mielosios, klaidų nėra – yra tik patirtis!

Drąsos ir sėkmės linkėdama, Modesta.